Групові заняття з вивчення іноземних мов

Успіх в навчанні і кар'єрі, різнобічний розвиток і широке уявлення про навколишній світ нерозривно пов'язане зі знанням англійської мови. Дійсно, сьогодні складно знайти таку сферу, де б не було потрібно володіння мовою. Але як вивчити його найбільш ефективно? Здавалося б, індивідуальні заняття - найбільш ефективне рішення, однак це не завжди так. В яких випадках групові заняття з вивчення іноземних мов корисніше індивідуальних? Дізнаємося разом.

Переваги групових занять по вивченню іноземних мов в Next School:
Next School має великий досвід проведення групових занять з вивчення іноземних мов із застосуванням унікальних методик. За роки роботи ми виробили найбільш ефективні методики навчання і можемо з упевненістю сказати, що такий підхід забезпечує безліч переваг:

  • Просте подолання мовного барьера - заняття в групі - це можливість спілкуватися з іншими студентами, колективно працювати над певним завданням, відстоювати свою точку зору в ході дискусій і багато іншого. Завдяки цьому Ваші розмовні навички розвиваються набагато швидше, ніж при спілкуванні тільки з викладачем.
  • Поліпшення сприйняття іноземної мови - в ході групових занять Ви будете спілкуватись з великою кількість людей, що навчить Вас адаптуватися до сприйняття різних типів мовлення і, отже, полегшить розуміння людей за кордоном.
  • Мотивація до навчання - коли Вам є на кого рівнятися і присутній чіткий графік занять, ви не дозволите собі поблажок, адже група не стане чекати Вас, в той час, як індивідуальні заняття можливо постійно переносити, списуючи це на втому або зайнятість.
  • Можливість відпочити від повсякденних турбот - групові заняття з англійської мови - це можливість обговорити захоплюючі теми, зустріти цікавих людей і просто з користю провести свій час.
  • Економія Ваших коштів - ну і, звичайно ж, ціна групових занять англійською завжди нижче, ніж індивідуальних.

Таким чином, групові заняття забезпечують ефективне навчання, надають мотивацію, дарують можливість із задоволенням провести час і при цьому економлять Ваш бюджет.

В нашій школі діє два варіанти занять в групах:

  • Заняття в групах по 6-10 чоловік;
  • Заняття в малих групах по 4-6 чоловік.

    В Next School Вас чекають комфортабельні сучасно обладнані аудиторії, висококваліфіковані викладачі, тепла і затишна атмосфера.

 

Залишилися сумніви? Тоді телефонуйте прямо зараз і записуйтеся на безкоштовне пробне заняття!

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь