Індивідуальні заняття

Чому більшість людей майже не знають англійської мови? Адже вони протягом 11 років вивчають її в школі, а потім ще кілька років у вузі. Така низька ефективність обумовлена ​​незбалансованою програмою навчання. Як правило, в навчальних закладах тільки вивчають правила, але не вчать їх застосовувати. На індивідуальних заняттях англійською мовою в Next School ми застосовуємо абсолютно інший підхід.

Що Вам дають індивідуальні заняття англійською мовою в Next School?

- Розширення Вашого кругозору - Вам більше не потрібно чекати поки фільм або книга вийдуть на рідній мові. Тепер Ви можете знайомитися з більшістю творів в оригіналі.

- Можливість подорожувати - заняття англійською індивідуально дозволять Вам спілкуватися з місцевими жителями, а також спілкуватися з персоналом готелів, ресторанів і т.д. під час зарубіжних поїздок.

- Спілкування з іноземцями - знання англійської мови дозволить без зусиль почати дружбу з іноземцями. Як при особистому спілкуванні, так і в ході листування.
Підвищення по кар'єрі - індивідуальні заняття англійською мовою в школі Next School дозволять Вам вести переговори, брати участь у виставках і конференціях за кордоном.

- Підвищення рівня життя - незнання мови більше не стане для Вас перешкодою для переїзду за кордон. Тепер Ви зможете вільно спілкуватися з жителями інших країн.

Переваги індивідуальних занять в Next School:

- Індивідуальні заняття з англійської мови - це персональна програма відповідно до Вашого рівня підготовки.

- Програма складається з урахуванням Ваших вимог (наприклад, програма може бути сконцентрована на теми з історії англомовних країн, особливостей діловодства, правової системи, бізнес-виробництва, міжнародних відносин та ін.).

- Спілкування «один на один» дозволить наставнику сконцентруватися на конкретному слухачі, що забезпечить максимальний контроль над конкретними помилками і пропусками в знаннях;

- Наявність індивідуального наставника дозволить сформувати найбільш зручний для Вас розклад.

Зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться на безкоштовне тестування! Індивідуальні заняття з англійської в Next School - це відмінний вибір як основний варіант вивчення іноземної мови, і як доповнення до класичних групових занять.

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь