KID`S ІНТЕЛЕКТ

Це власна програма з розвитку дітей. Яка включає в себе різні нестандартні методики (ТРИЗ - педагогіка, Ейдетика, Ментальна арифметика,
Швидкочитання та інші).

ТРИЗ-педагогіка - даний напрямок заснований на розвиток творчого мислення (варіативності, діалектичності, системності та ін.); розвиток творчої уяви (оригінальності, гнучкості, продуктивності і ін.), розвиток творчої мови (вміння придумувати порівняння, загадки, історії та ін.); розвиток творчої особистості (прагнення до новизни, пошукової активності, допитливості та ін.).

Ейдетика грунтується на методі образного мислення (створення асоціацій і образів). Цей метод допомагає дитині в короткі терміни якісно засвоїти потрібну йому інформацію і забути непотрібну.

За допомогою ейдетики шкільна програма засвоюється швидше і легше в рази, застосовуючи, замість чисел, цифр, слів, букв, текстів, асоціації та різні мальовничі образи.

Особливості методики розвитку - під час навчання маленькі учні стають уважними, організованими, впевненими у собі і оптимістично налаштованими. Коли ж малюки починають запам'ятовувати легко і швидко інформацію, у них виникає інтерес до всього процесу навчання в цілому, з'являється посидючість і працездатність.

ОСНОВНІ ТЕХНІКИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ:

1) Створення та побудова ланцюжків-асоціацій (впорядковане вивчення окремих елементів інформації і з'єднання їх в інформативний блок);

2) Створення зорових асоціацій і використання їх під час вивчення конкретного об'єкту;

3) Використання під час навчання кумедних віршів, фраз, ріфмовок з закодованими словами, цифрами або фразами.

Швидкочитання - це навичка, яка розвиває не тільки саму здатність швидко засвоювати текстову інформацію, а й взагалі мислення в різних його проявах, допомагає синхронізувати обидві півкулі мозку. Багато батьків думають про те, яка додаткова освіта підійде їх дитині для комплексного розвитку інтелекту, і ми радимо звернути увагу саме на швидкочитання.
Ця техніка допомагає дітям швидко і правильно працювати з текстовою інформацією. Вже після 1-2 місяців учні підвищують швидкість читання в рази. І разом з цим умінням до дитини приходить здатність ширше і динамічніше мислити, а значить, і математичні обчислення теж будуть даватися йому легше і швидше.

НАВЧАННЯ швидкочитанню:

- покращує увагу і пам'ять (легко запам'ятати вірш, вивчити параграф з -  підручника, згадати всі вирішені приклади на уроці);
- розвиває уяву (розширює кругозір, розвиває зорову пам'ять і образне мислення);
- розвиває просторове мислення;
- підвищує загальну успішність в школі (російська мова, література, природничі науки, математика);
- тренує здатність фільтрувати потоки інформації.

Ментальна арифметика - давня система рахунку. Заняття проходять з використанням спеціальних рахунків абакус. До роботи лівої півкулі приєднується права півкуля, підключаючи до логічних операцій творче мислення. Після закінчення курсу на рішення арифметичної задачі потрібно менше часу.

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь