Курси іноземних мов для дітей

Ви хочете прищепити дитині інтерес до іноземних мов? Тоді запишіть її на курси у нашу школу Next School. Нудне зазубрювання і сірі підручники тільки відіб'ють бажання вчитися. Але ж знання іноземних мов - це ті знання, які знадобляться у дорослому житті. Почніть будувати успішне майбутнє своєї дитини сьогодні! Наші викладачі розробили методики інтерактивного навчання, від яких діти просто в захваті. У нас є курси англійської мови для школярів та підлітків, і навіть для маленьких студентів з 5 років.

Курси іноземних мов для дітей - переваги раннього навчання:

Центр мовної підготовки Next School пропонує курси іноземних мов для дітей. У нас існує кілька вікових програм, які розраховані на різний рівень підготовки. Наші співробітники - це професійні педагоги, які не тільки цікаво підносять матеріал, але і вміють знайти спільну мову з кожною дитиною.

Методики раннього навчання дають хороші результати:

 • Швидке освоєння. Маленькі діти засвоюють матеріал набагато швидше, ніж школярі і тим більше дорослі люди. Причина в тому, що англійську мову вони сприймають, як рідну.
 • Підвищена сприйнятливість інтонаціі. Маленькі діти вивчають іноземну мову через емоції. 
 • Навчання за допомогою гри. Маленьку дитину простіше зацікавити барвистою іграшкою і цікавою грою. Курси англійської для дітей в ігровій формі викликають яскраві емоції і асоціації. І в результаті підвищується сприйнятливість до інформації.

Курси іноземних мов для дітей: чому навчиться Ваша дитина?
Відвідуючи наші курси для дітей від 5 років, дитина навчиться:

 • вітатися і прощатися;
 • погоджуватися або відмовлятися;
 • рахувати до 10;
 • співати англійські пісеньки і розповідати вірші.

Відвідуючи іноземні курси для дітей 7 років, дитина зможе:

 • називати тварин і птахів;
 • коротко розповідати про себе;
 • розповідати про те, що любить чи не любить;
 • описувати предмети.

Курси іноземних мов для дітей і підлітків в школі Next School:
Якщо ви шукайте мовну школу або курси іноземних мов для підлітків у Києві, чекаємо Вас в нашій школі Next School. Перевагою нашого навчання є не тільки висока ефективність і якість обслуговування, але і транспортна доступність. Наша школа знаходиться поблизу від станції метро.

Просторі аудиторії, барвистий навчальний матеріал, інтерактивні дошки - тут створені всі умови для гарного засвоєння нових знань. Курси іноземних мов для дітей в школі Next School ведуть досвідчені викладачі вищої кваліфікації. Тут працюють групи для наймолодших і для школярів.

Курси іноземних мов для підлітків розраховані на вивчення граматики і розширення словникового запасу. Програма залежить від віку і рівня підготовки.

Чекаємо Вас в Школі вивчення іноземних мов Next School!

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь