Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови

Next School підготує Вас до міжнародних іспитів з англійської мови (TOEFL, IELTS, FCE і т.д.). З нами Ви легко отримаєте престижний сертифікат, який визнають у всьому світі. Зробіть крок на шляху до отримання блискучої освіти і побудови запаморочливої ​​кар'єри. Зверніться в нашу мовну школу.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови з Next School - гарантія успіху!

Усі студенти, які проходять підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови в Next School, досягли бажаного результату. І ось чому:

  • Ви гарантовано отримуєте все необхідне для складання іспиту - незалежно від форми навчання та кількості осіб в групі ми доносимо необхідний матеріал до кожного студента. Те, що Ви не будете відставати або нудьгувати, чекаючи інших, гарантує попереднє тестування. Всі люди в Вашій групі знають мову також як і Ви.
  • Вам гарантована успішна здача - під час підготовки до іспитів ми детально опрацьовуємо кожен екзаменаційний блок. Після освоєння однієї з частин програми ми проводимо тестування, щоб зрозуміти які елементи потрібно повторити і більш поглибленого вивчення. Таким чином, прогалини в Ваших знаннях відсутні.
  • Ви отримуєте задоволення від занять - підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови в Next School абсолютно не схожа на поневіряння університетських студентів напередодні сесії. Всі наші заняття проходять в комфортній і дружній обстановці. Колектив молодих педагогів прагне не тільки навчити Вас мови, а й хоче, щоб Ви полюбили його.
  • Ви значно підвищуєте свій рівень володіння мовою - з нами Ви поглиблюєте і розширюєте свій рівень володіння англійською мовою.

Наша головна мета - це надати Вам необхідні знання та навчити Вас їх застосовувати. Це дозволить Вам впевнено говорити англійською мовою і бути здатним впоратися з будь-якими завданнями. Ви легко дасте розгорнуті відповіді на іспиті і будете вільно спілкуватися з екзаменаторами.

Який саме міжнародний іспит з англійської мови варто здавати?
Існує кілька видів міжнародних іспитів з англійської мови:

- TOEFL - тестування на знання англійської мови, як іноземної. Здати міжнародний іспит з англійської мови TOEFL рекомендовано тим, хто збирається вступати до вищих навчальних закладів Канади та США, зарубіжні вузи за програмою MBA або працевлаштуватися в англомовному середовищі.
- IELTS - один з найбільш поширених міжнародних іспитів. Рекомендований тим, хто планує навчатися, проходити практику або переїхати на постійне місце проживання в країну, де англійська мова - основна. У Великобританію, Австралію, Канаду або Нову Зеландію.
- FCE - екзамен, який підтверджує Ваше вміння говорити і писати англійською вище середнього. Рекомендований тим, кому мова необхідна у професійних або освітніх цілях. Відповідає рівню B2.

- CAE - іспит міжнародного рівня, який підтверджує Ваше вміння застосовувати англійську мову в повсякденному спілкуванні і професійній діяльності. Відповідає рівню C1.

Всі перераховані іспити користуються авторитетом у роботодавців, викладачів та державних установ за кордоном. Наявність сертифіката про їх здачу підтверджує Ваш рівень володіння англійською мовою і відкриває перед Вами нові перспективи.

Телефонуйте прямо зараз - ми підберемо зручний час для Вашого тестування і відповідно до його результатами зарахуємо у певну мовну групу, або запропонуємо індивідуальні заняття. Зробіть крок на шляху до блискучої кар'єри вже сьогодні!

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь