Онлайн навчання

Наша школа працює з 2014 року і здійснює індивідуальне та групове дистанційне навчання іноземним мовам онлайн. У нашій школі Ви можете вивчати англійську по Skype або вибрати іншу мову з нашого списку. До Ваших послуг професійні дипломовані викладачі, грамотно складені програми, розраховані на різний рівень володіння і на різні цілі, а також можливість займатися у будь-який зручний час і в будь-якому місці.

Англійська по Скайпу або Zoom - це швидко, ефективно і зручно!
Дистанційне навчання мовам у нашій школі здійснюється провідними викладачами, що мають великий досвід роботи і відповідну освіту.

Ми не беремо на роботу просто носіїв мови, тут Ви знайдете тільки фахівців з вищою освітою, досвідом роботи, які пройшли серйозний відбір при прийомі на роботу.
Для кожного студента прописується і готується індивідуальна програма для онлайн навчання іноземним мовам.

Індивідуальні методики і курси англійської online:
Наша школа увібрала в себе досвід Європейських передових шкіл, додала сучасні технології і створила найкращі умови для засвоєння мови. Ми використовуємо будь-які можливості для підвищення ефективності навчального процесу і шукаємо нестандартні рішення.

Ми пропонуємо різні методики вивчення англійської по Скайп, будь це упор на граматику або розмовну мову, приділяємо основну увагу правилам і принципам мови. Вибір методики залежить від того, для яких цілей Вам потрібна мова, а також від Ваших індивідуальних особливостей.

Ми пропонуємо безліч курсів іноземних мов. Ви можете почати з нульового рівня і швидко оволодіти основами, поглибити свої знання, згадати те, що вже колись вивчали і просунутися далі. Наприклад, вивчення англійської мови онлайн дозволяє швидко підготуватися до міжнародного екзамену або до ділової мандрівки. На нашому сайті Ви можете вибрати курс, який оптимально підійде саме Вам.

Дистанційне навчання англійській мові online вже допомогло величезній кількості людей. Сьогодні знання іноземної мови вважається важливим навиком, а тому краще не відкладати навчання в довгий ящик.

Почати вивчення англійської або іншої іноземної мови онлайн можна прямо зараз! 

Перший урок в нашій школі можна пройти безкоштовно!

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

пройти
ТЕСТ
пройти
ТЕСТ