Курси ЗНО

Програма розрахована на ретельну підготовку до структури іспиту по ЗНО, з огляду на зміни, прийняті у 2020 році. На заняттях детально опрацьовуються різні типи завдань, характерні для ЗНО. Починаючи з середини курсу, школярі впевнено сприймають аудіювання.

Проаналізувавши рівень підготовки абітурієнта на основі письмового тесту та співбесіди, ми запропонуємо Вам найбільш ефективну програму, яка допоможе якісно підготуватися і успішно пройти ЗНО з англійської мови (зовнішнє незалежне тестування).

Програма курсів іноземних мов в школі Next School відповідає рекомендаціям, вимогам і змістом ЗНО з англійської мови.

Підготовка до ЗНО включає в себе як теоретичний матеріал, який активно відпрацьовується на практичних заняттях, так і лексичний матеріал, необхідний для успішного складання тестів ЗНО.

Також формуються навички писемного мовлення і розуміння прочитаного автентичного тексту, так як саме ці вміння знадобляться для написання ЗНО з англійської мови. На заняттях використовуються тексти і завдання ідентичні матеріалами, з якими Ви зустрінетеся під час проходження тестів ЗНО.

Підготовку до ЗНО з англійської мови у нашій школі здійснюють тільки кваліфіковані викладачі, що мають великий досвід роботи у даній сфері.

Інтенсивність занять визначається індивідуально, адже для студентів з різним рівнем підготовки буде потрібно різну кількість часу (від 2-х місяців до одного року).

Своєчасна і якісна підготовка до ЗНО з англійської мови істотно підвищить Ваші шанси на вступ в бажаний вуз.

 У нашій школі Next School на Вас чекають комфортабельні сучасно обладнані аудиторії, висококваліфіковані викладачі, тепла і затишна атмосфера. Залишилися сумніви? Тоді телефонуйте прямо зараз і записуйтеся на безкоштовний пробний урок!

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

пройти
ТЕСТ
пройти
ТЕСТ