Розмовний клуб з носієм мови

Спілкування з носієм мови - корисна практика. Особливо вона необхідна тим, хто хоче вільно спілкуватися англійською, але рідко виїжджає за кордон. Мовна школа Next School запрошує своїх студентів і всіх бажаючих в англійський клуб з носієм мови. Під час живого спілкування Ви зможете отримати хорошу практику і розширити свій словниковий запас.

Переваги англійського розмовного клубу в Next School:
Якщо Ви проходите курс навчання будь-якого рівня, Ви можете додатково відточувати свої навички у спілкуванні з носіями мови.

Можна відзначити наступні переваги занять в розмовному клубі англійської мови:

  • Висока ефективність. Вільні дискусії допоможуть у короткий термін розвинути розмовні навички. При регулярному відвідуванні розмовного клубу з носієм мови, Ви швидко навчитеся вільно говорити англійською.
  • Захоплюючі та цікаві зустрічі. Під час занять в англійському розмовному клубі можна зустріти цікавих людей і обговорювати з ними різноманітні теми.
  • Індивідуальний підхід. Розмовний клуб англійської мови - це заняття в групах до 8 чоловік. При цьому учасники мають подібний рівень володіння граматикою і лексикою.
  • Розвиток комунікативних навичок. Розмовний клуб з носієм мови - це вільна дискусія. Така форма спілкування допомагає подолати внутрішній бар'єр і навчиться легко говорити англійською. 
  • Розширення Вашого кругозору. Англійскій розмовний клуб - це завжди цікаві і різноманітні теми. Обговорюються політично і економічні проблеми, культура і мистецтво. Таке спілкування дозволить не тільки підвищити навик володіння мовою, а й розширити кругозір.
  • Регулярні заняття. Зустрычі у англійському розмовному клубі з носієм мови проходять щотижня, що гарантує інтенсивну практику.

Чому варто відвідувати англомовний клуб?
Спілкування в розмовному клубі дає ряд переваг:

  • Підвищує конкурентоспроможність. Сьогодні багато роботодавців вимагають від нових співробітників вільного володіння англійською мовою. Практика розмовного клубу з носієм мови підвищує шанси на хороше працевлаштування.
  • Можливість отримання освіти за кордоном. Розмовний клуб Next School відкриває перед студентами широкі можливості. При хорошому рівні володіння мовою можна поступити у будь-який престижний європейський навчальний заклад.
  • Розширення Вашого кругозору. Англійський розмовний клуб з носієм мови навчить сприймати іноземну мову на слух. Це розширить коло спілкування. Ви зможете знайти друзів за кордоном, вільно спілкуватися, а також дивитися фільми і слухати музику на англійській мові.
  • Тренування пам'яті. Розмовний клуб англійської мови - це постійне вивчення нової лексики. Таке тренування значно покращує пам'ять.

Розмовний клуб англійської мови - унікальна можливість почути справжню англійську мову. Тільки спілкування з носіями мови дає можливість правильно застосовувати знання граматики і використовувати свій лексичний запас.

Київ, метро Теремки.
ТЦ Магелан.
Пр. Академіка Глушкова, 13-Б
Офіс 216.
E-mail: nextschoolua@gmail.com
+38 (095) 407-30-70
+38 (098) 890-59-39

Обратная
связь
Обратная
связь